Wyspecjalizowana oferta szkoleniowo-doradcza

Firma BHP-KOMPLEX zajmuje się outsourcingiem usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz rejon działania to Poznań i okoliczne miejscowości. Współpracujemy z tutejszymi firmami oraz instytucjami, przeprowadzając na ich rzecz profesjonalne szkolenia BHP. Celem naszych realizacji jest zapoznanie pracowników i pracodawców ze specyfiką wykonywania zawodu oraz zasadami ergonomii, jakie są charakterystyczne dla poszczególnych stanowisk. Nasi wykwalifikowani instruktorzy posiadają wyjątkowy talent do przekazywania wiedzy oraz wyróżniają się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć.

Szkolenia BHP dla firm oraz instytucji

Oferujemy fachowy instruktaż dla pracodawców, kadr kierowniczych oraz pracowników wszystkich szczebli. Nasza propozycja uwzględnia specyfikę rozmaitych profesji (potencjalne zagrożenia, czynniki szkodliwe), a także zróżnicowane środowisko wykonywania obowiązków zawodowych. Na indywidualne zamówienie naszych klientów zrealizujemy szkolenie wstępne i okresowe oraz zaproponujemy szeroki pakiet kursów branżowych. Zapoznamy Państwa firmowy zespół z przepisami BHP, a następnie w efektywny sposób sprawdzimy zdobytą wiedzę.
Składające się na ofertę SZKOLENIA BHP POZNAŃ propozycje – „szkolenia okresowe BHP” oraz „szkolenia wstępne BHP Poznań”, pozwolą uczestnikom zdobyć niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje, dzięki którym – bez względu na branże, w należyty sposób będą przeciwdziałać zagrożeniom, a w razie ich wystąpienia – właściwie reagować.

BHP-KOMPLEX – doświadczeni trenerzy, bogate zaplecze dydaktyczne
Zapewniamy naukę w terminach, które będą dogodne dla naszych klientów. Zajęcia prowadzimy zarówno w naszym ośrodku, jak i w siedzibie pracodawcy. Realizujemy także zdalną formę nauczania w trybie e-learning. Nasze szkolenia BHP zakończone są egzaminem, a ponadto wydajemy wymagane przepisami prawnymi zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufali Nam