Kursy i szkolenia dające uprawnienia na wózki widłowe - Poznań

Nasza firma organizuje wyspecjalizowane szkolenia zawodowe w obszarze: kursy na wózek widłowy w Poznaniu. W skład oferty BHP-KOMPLEX wchodzą zajęcia z zakresu prawidłowej obsługi różnych typów pojazdów. Każdy zrealizowany przez nas kurs kończy się egzaminem, zaś zdobyte uprawnienia są ważne na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nauka w naszym ośrodku zaowocuje zdobyciem przydatnych umiejętności, które ułatwią znalezienie dobrej pracy nie tylko w Poznaniu, ale w całym kraju oraz zagranicą!

Profesjonalna kadra instruktorów, życzliwa atmosfera

Nasze atuty to doskonały zespół dydaktyczny oraz rozbudowane zaplecze sprzętowe. Udostępnimy Państwu nowoczesne pojazdy w doskonałym stanie technicznym. Doświadczeni trenerzy przeprowadzą fachowe szkolenia na wózek widłowy jezdniowy oraz magazynowy. Nasze kursy to przystępnie podana wiedza oraz duża ilość zajęć praktycznych. Oferta na kurs na wózek widłowy kierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z Poznania i okolic. W przypadku grup zorganizowanych, możemy zrealizować nasz program w siedzibie pracodawcy na terenie miasta Poznań lub w najbliższym sąsiedztwie. Zapewniamy atrakcyjne ceny, zaś dodatkowym atutem jest możliwość wnoszenia opłat za naukę w korzystnym systemie ratalnym.
Proponowana przez nas oferta: Szkolenia na wózek widłowy w Poznaniu, stanowi poniekąd odpowiedź na aktualną sytuację na rynku pracy. Zdobywanie nowych umiejętności oraz kwalifikacji pozwala bowiem zwiększyć szanse na znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia. Wszystkie osoby wybierające kurs na widłowe wózki, organizowany przez naszą firmę, istotnie mogą poprawić swoją sytuację zawodową.
BHP-KOMPLEX – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą edukacyjną: kursy dające uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – dla osób indywidualnych, firm i instytucji!

Zaufali Nam