Obsługa i usługi BHP - Poznań

Profesjonalne doradztwo dla firm

Nasze profesjonalne usługi adresujemy do klientów firmowych oraz instytucjonalnych, nie tylko z Poznania, a także całej Polski- są firmy, które posiadają oddziały na terenie całej Polski i także się tym zajmiemy. Aspekty działań, których się podejmujemy, dotyczą wyspecjalizowanych audytów BHP oraz obsługi w tym zakresie. Staramy się działać kompleksowo, by umożliwić Państwu skuteczne wdrożenie zasad bezpieczeństwa. W pierwszym etapie współpracy zanalizujemy sytuację w Państwa firmie w celu identyfikacji potencjalnych zagrożeń, tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń. Następnie:

  • wykonamy dla Państwa firmy kompleksowe pomiary wszelkich czynników szkodliwych;
  • w przypadku postępowania powypadkowego wytyczymy stosowne procedury, które będą zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi;
  • przygotujemy szczegółowe instrukcje BHP, tak by dla Państwa firmowego zespołu stały się jasne wszystkie wskazówki odnośnie do prawidłowego postępowania na danym stanowisku pracy.

Outsourcing usługi BHP i obsługa PPOŻ w Poznaniu

Jeśli chodzi o cele naszych działań, koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowego bezpieczeństwa oraz racjonalnej ergonomii. Zależy nam na tym, aby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany współpracą z nami. Dlatego poza standardową obsługą BHP i PPOŻ w naszej ofercie  przygotowaliśmy także wyspecjalizowany program kursów i szkoleń. Zachęcamy do udziału w nich wszystkich:

  • pracowników biurowych,
  • robotników,
  • zespoły techniczno-inżynieryjne,
  • kadry menedżerskie.

Na naszych profesjonalnych szkoleniach z zakresu BHP w Poznaniu wyposażymy pracowników przeróżnych branż w wiedzę, która będzie niezbędna do wykonywania przez nich obowiązków zawodowych w poprawny oraz zgodny z przepisami sposób. Realizowana przez nas obsługa BHP firm oraz instytucji ma zadanie poprawienie jakości oraz bezpieczeństwa pracy, a tym samym wpłynięcie na efektywność danej działalności. Jesteśmy przekonani, że wybierając oferowane przez BHP-KOMPLEX usługi BHP, będziecie Państwo w 100% usatysfakcjonowani z podjętej decyzji. W sektorze BHP w Poznaniu działamy zawsze w pełni profesjonalnie oraz skutecznie!
Stosownie do Państwa unikalnych potrzeb, przygotujemy dla Was ofertę szytą na miarę. Zapraszamy do kontaktu z biurem BHP-KOMPLEX.

 

Zaufali Nam