Obsługa i usługi BHP - Poznań

Profesjonalne doradztwo dla firm

Ośrodek konsultingowo-szkoleniowy BHP-KOMPLEX opracował unikalną ofertę pełnowymiarowych realizacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze profesjonalne usługi adresujemy do klientów firmowych oraz instytucjonalnych z terenu miasta Poznań oraz okolic. Aspekty działań, których się podejmujemy, dotyczą wyspecjalizowanych audytów BHP oraz obsługi w tym zakresie. Zanalizujemy sytuację w Państwa firmie w celu identyfikacji potencjalnych zagrożeń, tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń. Wykonamy kompleksowe pomiary wszelkich czynników szkodliwych. W przypadku postępowania powypadkowego, wytyczymy stosowne procedury, które będą zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Przygotujemy szczegółowe instrukcje BHP, tak aby Państwa firmowy zespół otrzymał jasne i precyzyjne wskazówki odnośnie prawidłowego postępowania na danym stanowisku pracy.

Outsourcing usług BHP i PPOŻ

Jeśli chodzi o cele naszych działań, koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowego bezpieczeństwa oraz racjonalnej ergonomii. Aby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany, poza standardową obsługą BHP przygotowaliśmy także wyspecjalizowany program kursów i szkoleń. Wyposażymy pracowników biurowych, robotników, zespoły techniczno-inżynieryjne oraz kadry menedżerskie w wiedzę, która będzie niezbędna do wykonywania obowiązków zawodowych w poprawny oraz zgodny z przepisami sposób.
Realizowana przez nas obsługa BHP firm oraz instytucji ma zadanie poprawienie jakości oraz bezpieczeństwa pracy, a tym samym wpłynięcie na efektywność danej działalności. Jesteśmy przekonani, że wybierając oferowane przez BHP-KOMPLEX usługi BHP, będziecie Państwo w 100% usatysfakcjonowani z podjętej decyzji. W sektorze BHP w Poznaniu działamy zawsze w pełni profesjonalnie oraz skutecznie!
Stosownie do Państwa unikalnych potrzeb, przygotujemy dla Was ofertę szytą na miarę. Zapraszamy do kontaktu z biurem BHP-KOMPLEX.

Zaufali Nam