Operator wózka widłowego – zawód z przyszłością

Nasz ośrodek szkoleniowo-konsultingowy dysponuje bogatą ofertą kursów zawodowych. Dzięki organizowanym przez nas zajęciom, mają Państwo szanse uzyskać uprawnienia na wózki widłowe. Uczymy prawidłowej obsługi tych pojazdów, zgodnej z aktualnymi przepisami BHP. Zdobyte kwalifikacje zawodowe z pewnością pomogą w uzyskaniu atrakcyjnej pracy w mieście takim jak Poznań, a może nawet zagranicą. Świadectwo ukończenia szkolenia będzie ważne na terenie całej Unii Europejskiej.

Dogodne formy nauki, różne typy pojazdów

Zapewniamy szkolenia z zakresu obsługi wózków magazynowych oraz podnośnikowych (jezdniowych). Na życzenie naszych klientów, udostępniamy kursantom preferowane przez nich maszyny. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą instruktorów nauki zawodu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować program zajęć do Państwa unikalnych potrzeb.

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

W związku z dynamicznym rozwojem branży logistycznej oraz produkcyjnej, uprawnienia na wózek widłowy to naprawdę poszukiwana umiejętność wśród kandydatów na pracowników. Warto zyskać perspektywy na dobrze płatne zatrudnienie w kraju lub zagranicą.
Zdobyte w ramach proponowanej przez nas ośrodek oferty – uprawnienia na wózki widłowe Poznań, umiejętności i kwalifikacje, z pewnością przydadzą się w trakcie kolejnych etapów pracy zawodowej, jak również mogą otworzyć nowe – wcześniej nie osiągalne możliwości. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i obrać kurs ku nowym perspektywom!
BHP-KOMPLEX – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zaufali Nam