Kursy BHP - Poznań

Nasz ośrodek szkoleniowo-konsultingowy zajmuje się outsourcingiem usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także ochroną przeciwpożarową. Spośród konkurencji wyróżnia nas wysokiej jakości profesjonalizm oraz szeroki zakres oferowanych usług. Oferta edukacyjna BHP-KOMPLEX obejmująca m.in. kursy BHP adresowana jest do klientów firmowych oraz instytucjonalnych z miasta Poznań i najbliższych okolic. Każde nasze szkolenie pozwoli Państwa pracownikom poznać specyfikę zagrożeń, jakie związane są z ich środowiskiem zawodowym. W trakcie szkolenia zdobędą oni fachową wiedzę, dzięki której będą w stanie zapobiec wypadkom podczas wykonywania swoich obowiązków.

Instruktaż stanowiskowy w wykonaniu doświadczonych trenerów

Każde szkolenie z oferty kursów z zakresu BHP zostało przez nas opracowane z myślą o zróżnicowanych grupach, które wchodzą w skład każdego firmowego zespołu. Oferujemy Państwu szkolenia szyte na miarę – inaczej wyglądają zajęcia dla pracowników biurowych czy kadr menedżerskich, inaczej dla stanowisk robotniczych oraz inżynieryjno-technicznych. Doskonale wiemy, że w poszczególnych zawodach występują rozmaite zagrożenia, odmienne dla każdej z branż, ale taż inaczej wygląda sytuacja na różnych stanowiskach w tym samym zakładzie pracy. Dzięki naszym kompleksowym działaniom, będziecie Państwo w stanie stworzyć Waszym kadrom bezpieczne i ergonomiczne środowisko pracy, co oczywiście pozytywnie wpłynie na wyniki Waszej firmy.

Rozmaite formy nauki, dogodne terminy

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Z myślą o nich, prowadzimy szkolenia stacjonarne w naszym ośrodku lub w siedzibie pracodawcy, a także nauczamy w trybie online. Każdorazowo dostosowujemy nie tylko formę, ale i rozkład zajęć do potrzeb naszych kursantów. Każdy organizowany przez nas kurs BHP to gwarancja dobrze przyswojonej, praktycznej wiedzy, o czym przekonali się już pracownicy wielu poznańskich firm.

BHP-KOMPLEX – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kurs BHP w Poznaniu – pełen profesjonalizm i fachowość!

Zaufali Nam